Szamba betonowe Kraków

SZAMBA BETONOWE - TRANSPORT I MONTAŻ W KRAKOWIE I OKOLICACH


Realizujemy zamówienia na terenie Krakowa i okolic. Za główny cel nasza firma stawia sobie możliwie najwyższą jakość wykonania produktów i dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dopasowaniu do potrzeb i oczekiwań klientów jesteśmy liderem w swojej branży. Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją szczelnych zbiorników betonowych. Przez ten czas proces produkcji, spedycji i logistyki doprowadziliśmy do perfekcji dzieki czemu proces zakupu, montażu i eksploatacji naszych zbiorników na szambo jest czystą przyjemnością.


Namów sąsiada na szambo - kupcie nawet 300zł taniej!


Zadzwoń 883-224-137 - szczelne szamba Kraków i okolice

Dlaczego warto kupić nasze szambo? Wykorzystujemy w produklcji wysokiej jakości beton B25 o przepuszczalności W8. Beton wibrujemy możliwie długo w celu wyeliminowania tzw. szparek, szczelinek oraz pęcherzyków powietrza dzieki czmu beton jest trwały i niezawodny. Bardzo ważne jest to, aby szamba były w pełni ekologiczne, czyli bezpieczne dla otoczenia. Szambo powinno być odporne na działanie czynników zewnętrznych oraz posiadać szczelne połączenie z domem. Profesjonalnie wykonane szambo będzie Państwu doskonale służyć przez wiele lat.


Atrakcyjne ceny, profesjonalna obsługa, wysokiej jakości zbiorniki, szybka i terminowa dostawa, rzetelny montaż! Zapraszamy klientów z Krakowa i okolic, zapytaj sąsiada i zamów 2 produkty z rabatem! Szczegóły na telefon 883-224-137.

Najlepsze szamba betonowe

Wysoka jakość usług

Atrakcyjne ceny!
Profesjonalna obsługa!
Wysokiej jakości zbiorniki!
Szybka i terminowa dostawa!
Rzetelny montaż!

Obsługiwane miasta

Nasze produkty sprzedajemy w całej Polsce, do tych miast i okolic dowozimy i montujemy nasze zbiorniki na szambo: Wrocław, Bydgoszcz, Poznań, Bielsko Biała, Białystok, Łódź, Kielce, Kraków, Katowice, Kalisz oraz inne miasta w całym kraju.

Pełna dokumentacja techniczna

Każdy z naszych zbiorników na szambo zawiera Atest PZH, Aprobatę ITB, Deklarację Zgodności oraz Projekt Techniczny.

Kontakt z nami

Oferujemy pełne doradztwo w celu doboru optymalnego zbiornika

Zadzwoń już teraz 883-224-137 i zamów zbiornik na szambo.